Strona głowna

Zapraszamy do naszego pensjonatu w sercu Wigierskiego Parku Narodowego, na skraju Puszczy Augustowskiej.

Najpierw możesz nasz odwiedzić korzystając z wirtualnego spaceru.

Z myślą o wszystkich naszych Gościach stworzyliśmy miejsce, do którego po prostu chce się wracać.

Jedni robią to dla cudownych widoków i  obcowania z naturą. Pensjonat znajduje się na końcu drogi, na skraju lasu. Z jednej strony Jezioro Wigry, z drugiej rzeki Czarna Hańcza i Rospuda. Pomiędzy nimi wiele kilometrów Międzynarodowego szlaku rowerowego R11. Idealne warunki, by odpocząć od zgiełku miasta, wsłuchać się w siebie i odgłosy natury. Można też wypocząć bardziej aktywnie: w kajaku, na rowerze, czy zimą na modnych ostatnio nartach biegowych (po więcej inspiracji zapraszamy na stronę "Atrakcje").

Cokolwiek nasi Goście robią w ciągu dnia, wszyscy z niecierpliwością czekają naszych pysznych śniadań, a w szczególności drożdżowych racuchów z jabłkami i naleśników z twarogiem. Latem do naleśników świeże jagody, a po śniadaniu pyszna kawa z ekspresu ciśnieniowego, na jednej z kilku usytuowanych w ogrodzie ławeczek. Gdy już zrobi się tak błogo, że nie będzie się chciało rozmawiać, można usłyszeć pluskające w stawie pstrągi i liny.

Od 8 lat nieustannie rozbudowujemy nasz pensjonat, wsłuchując się w oczekiwania naszych Gości. Dziś w każdym pokoju jest nowoczesny telewizor, do dyspozycji Gości WiFi, duży grill w ogrodzie, mały plac zabaw dla dzieci  i sauna z ruską banią. Można do nas przyjechać ze swoim zwierzakiem, a na kolację przyrządzimy złowioną przez amatorów wędkarstwa rybę.

Jeśli do realizacji Państwa idealnego wypoczynku potrzeba czegoś jeszcze zapraszamy na nasze strony. Gdybyście Państwo tego jednak nie znaleźli, napiszcie nam o swoich oczekiwaniach, spróbujemy je zrealizować - ku uciesze wszystkich naszych Gości.